Seznam středních škol podle okresů a krajů

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

OSTRAVA-MĚSTO

1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o. (stánek č. 254)

AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o. (stánek č. 205)

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší (stánek č. 206)

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 214)

Střední zahradnická škola,Ostrava (stánek č. 215)

Střední zdravotnická škola, Opava, příspěvková organizace (stánek č. 216)

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 217)

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Ostrava, p.o. (stánek č. 219)

Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace (stánek č. 221)

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka (stánek č. 222)

Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o. (stánek č. 223)

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, příspěvková organizace (stánek č. 225)

Střední škola technická a dopravní Ostrava - Vítkovice p.o. (stánek č. 227)

Obchodní akademie Ostrava-Poruba (stánek č. 228)

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství (stánek č. 230)

Střední škola podnikatelská Klimkovice s.r.o. (stánek č. 231)

AHOL - Střední odborná škola (stánek č. 233)

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace (stánek č. 236)

AHOL - Vyšší odborná škola (stánek č. 240)

Waldorfská základní škola a střední škola, Ostrava-Poruba, p. o. (stánek č. 241)

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 243)

Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o. (stánek č. 248)

Lékařské a přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava (stánek č. 251)

Jazykové a humanitní gymnázium PRIGO Ostrava (stánek č. 251)

Vyšší odborná škola PRIGO Ostrava (stánek č. 251)

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 252)

 

KARVINÁ

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace (stánek č. 207)

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o. (stánek č. 226)

Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace (stánek č. 239)

Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace (stánek č. 245)

Vyšší odborná škola PRIGO Havířov (stánek č. 251)

FRÝDEK-MÍSTEK

Střední odborná škola Frýdek - Místek,p.o. (stánek č. 234)

Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, p. o. (stánek č. 242)

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb (stánek č. 249)

OPAVA

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, p.o. (stánek č. 210)

Odborné učiliště a Praktická škola, příspěvková organizace, Hlučín  (stánek č. 211)

Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. (stánek č. 220)

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, p. o. (stánek č. 229)

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, p. o. (stánek č. 240)

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, p. o. (stánek č. 244)

NOVÝ JIČÍN

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, p.o. (stánek č. 202)

Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, příspěvková organizace Kopřivnice (stánek č. 237)

Vyšší odborná škola PRIGO Bruntál (stánek č. 251)

BRUNTÁL

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace (stánek č. 212)

Střední škola průmyslová, Krnov (stánek č. 247)

Vyšší odborná škola PRIGO Ostrava (stánek č. 251)

 

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace (stánek č. 204)

JIHOČESKÝ KRAJ

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína Třeboň (stánek č. 213)

PARDUBICKÝ KRAJ

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová (stánek č. 224)

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun (stánek č. 253)

OLOMOUCKÝ KRAJ

Střední průmyslová škola Hranice (stánek č. 232)

Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník (stánek č. 246)

ZLÍNSKÝ KRAJ

Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž (stánek č. 203)

Střední odborné učiliště Uherský Brod (stánek č. 235)

Střední škola letecká s.r.o. (stánek č. 238)

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž (stánek č. 250)

 

Partneři veletrhu




Mediální partneři veletrhu




Mediální podpora veletrhu

Vystavující

Vysoké a vyšší odborné školy



Střední a střední odborné školy



Gymnázia



Firmy

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Ředitel festivalu

 

Manažerka festivalu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing festivalu

Jana Jílková
+420 606 035 557
jana.jilkova@cerna-louka.cz