Seznam vystavujících Job

Úřad práce ČR - Krajská pobočka v Ostravě, Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání, KoP Ostrava (stánek č. 206)

Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Ostravě, KoP Ostrava Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání Přemýšlíte o tom, čím budete? Uvažujete o změně povolání? Chcete rozvíjet svou kariéru nebo nevíte, jakou školu si vybrat? Potřebujete informace o možnostech a podmínkách studia? Jste bezradní a nemůžete se při své volbě rozhodnout? Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání (IPS) poskytuje bezplatně poradenské služby všem, kteří chtějí získat kvalifikaci, zvýšit si ji nebo potřebují poradit při změně povolání. IPS při poskytování svých služeb úzce spolupracuje se základními a středními školami a s ostatními sociálními partnery.

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (stánek č. 216)

Zdraví je to nejcennější a to dává naší práci smysl. Ve VZP ČR nás pracuje téměř 3 500 a naším hlavním úkolem je zajistit pro naše klienty dostupnou a kvalitní zdravotní péči po celé ČR. Vybíráme pojistné na zdravotní pojištění, hradíme zdravotní služby, ovlivňujeme kvalitu a dostupnost zdravotní péče, pokrýváme stále se zvyšující náklady na zdravotní služby a podporujeme naše pojištěnce v prevenci. Kromě toho jsme také zodpovědný a spolehlivý zaměstnavatel. Aby vše fungovalo, máme mezi sebou nejen kolegy z oblasti péče o klienty, zdravotní péče nebo administrativy, ale také ajťáky, ekonomy, právníky, markeťáky, personalisty a další specialisty z různých oborů. 

Více ZDE

Weppler Czech s.r.o. (stánek č. 244)

Skupina Weppler působí v ČR již od roku 1994. Nyní má skupina více než 300 zaměstnanců. Organizačně je skupina rozčleněna do 3 společností, každá specificky zaměřená na vlastní činnost. V současné době patří skupina Weppler k nejvýznamnějším a nejstabilnějším zaměstnavatelům na Ostravsku.

O2 Czech Republic a.s. (stánek č. 247)

Job-Centrum Ostrava (stánek č. 265)

JOB-centrum Ostrava je agetura práce s tradicí od března roku 1990. Na Ostravsku, a nejen na něm, nabízela přes dvě dekády přívážně brigády (nejen) pro studenty. Po změnách legislativy se specializuje na dlouhodobé agenturní zaměstnávání, speciální personální projekty, personální inzerci, zajišťování zásupců pro vázané činnosti (například odpovědný zástupce agentury práce), agentury práce na klíč a personální poradenství.

Více ZDE

Asociace Pracovních Agentur (APA) (stánek č. 266)

Založená roku 2001, je neziskovou nepolitickou profesní organizací sdružující agentury práce. Členové mají povolení GŘ ÚP ČR ke zprostředkování zaměstnání, podepsali Etický kodex APA a dodržují Stanovy APA. Jejich zájmy APA zastupuje.Jako legální agentury práce připomínkujeme zákony a kultivujeme trh práce. Chráníme agenturní zaměstnance a uživatele, sdílíme znalosti a zkušenosti mezi členy. APA je k dispozici všem, kteří potřebují informace týkající se agenturního zaměstnávání, Zákona o zaměstnanosti či Zákoníku práce.

Více informací ZDE 

McDonald´s (stánek č.278)

Více ZDE   FB @McDonalds.CZ    IG mcdonalds  YouTube   Linkedin   

Dopravní podnik Ostrava a.s. (stánek č. 225)

Více ZDE

Ostra Group (stánek č. 263)

Je silná a stabilní společnost nabízející zaměstnání zájemcům o techniku, autobusy či motosport. Poskytuje logistické služby a služby dopravcům, provozuje autobusová nádraží, staví a pronajímá nemovitosti a věnuje se výzkumu a vývoji podvozkových dílů.

Více ZDE

EURES (stánek č. 267)

Základním posláním Eures je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil. Poskytuje služby užitečné všem pracujícím, uchazečům a zájemcům o práci i zaměstnavatelům, kteří mají zájem využívat práva volného pohybu osob.

Úřad práce České republiky se po vstupu ČR do EU v roce 2004 stal součástí sítě EURES, jejímž základním posláním je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil. Službu EURES nabízejí veřejné služby zaměstnanosti všech 27 členských států EU, dále členské země EHP Island, Lichtenštejnsko a Norsko, a prostřednictvím bilaterálních smluv také Švýcarsko. Základním úkolem sítě EURES je poskytovat služby užitečné všem pracujícím, uchazečům a zájemcům o práci i zaměstnavatelům, kteří mají zájem využívat práva volného pohybu osob. Poskytování služeb EURES je umožněno dvěma základními cestami: na jedné straně je to databáze přístupná na Evropském portále pracovní mobility, na straně druhé to jsou informační a poradenské služby nabízené EURES poradci a kontaktními pracovníky EURES, kteří působí na krajských pobočkách a kontaktních pracovištích ÚP ČR.

Více ZDE

HSF System (stánek č. 269)

Stavební společnost HSF System a.s., působí na mezinárodním trhu od roku 2002. Zaměřuje se na generální dodávky staveb a realizuje kompletní střešní a fasádní pláště moderních objektů včetně jejich rekonstrukcí. Díky úspěšnému a trvalému růstu je dnes společností, která dokáže zajistit celý životní cyklus stavebních projektů od projektování a developmentu přes samotnou výstavbu až po správu a údržbu nemovitostí.

Klíčovým faktorem pro jejich úspěch je kombinace špičkové kvality a stabilního týmu odborníků, jehož můžete být součástí. 

Více ZDE

Maxion Wheels Czech s.r.o. (stánek č. 270)

Více ZDE   FB @maxionwheelsofficial  Linkedin 

ITT Holding Czech Republic s.r.o. (stánek č. 264)

je americká společnost, která má od roku 2008 svůj výrobní závod také v České republice, v Ostravě. V současné době patří ostravský závod mezi nejvýznamnější součásti celé mezinárodní skupiny ITT, která zaměstnává téměř 10 000 lidí v 35 zemích světa.
Vyrábí špičkové brzdové destičky a tlumiče pro přední světové výrobce automobilů a vlakových souprav.

Více ZDE

Comac Jobs (stánek s. 268)

Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Více ZDE

Vězeňská služba ČR, Věznice Heřmanice, Věznice a ÚVZD Opava (stánek č. 258)

Moravskoslezský kraj (stánek č. 274)

Říkáte si, že při práci na úřadě jde jen o formuláře a razítka? U nás je to i o něčem jiném, měníme totiž úřednický svět. Chcete být u toho? Hledáme lidi, kteří se nebojí na sobě pracovat. Přidejte se k nám, u nás získáte víc! Makáme na tom, abychom byli co nejvíce bezpapíroví a využívali moderní technologie. Máme své hodnoty a ty ctíme. Záleží nám na každém členu našeho týmu. Navíc krajský úřad Moravskoslezského kraje založil iniciativu s názvem „Řemeslo má respekt“ pro všechny, kterým není lhostejný osud našeho kraje. Hlavním cílem je podtrhnout důležitost řemeslných činností, které, ač jsou na trhu stále žádány, nemají šikovné české ručičky, které by tuto poptávku dokázaly uspokojit. Snažíme se vrátit řemeslu ztracený respekt a přilákat především mladé lidí ke studiu málo žádaných či zánikem ohrožených oborů. Navštivte náš stánek, nebojte se přijít, zeptat se na vše, co vás napadne, budete mít také možnost prakticky si vyzkoušet, zda jste manuálně zruční. Více informací o této iniciativě najdete na stránkách: remeslomarespekt.msk.cz nebo na Instagramu či Facebooku remeslomarespekt.cz

Maxion Wheels (stánek č. 270)

Největší světový výrobce kol pro osobní automobily, nákladní automobily a vysokozdvižné vozíky.

Partneři veletrhu
Mediální partneři veletrhu
Mediální podpora veletrhu

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Veronika Břicháčková
+420 727 813 655
veronika.brichackova@cerna-louka.cz