Seznam vystavujících Student

Střední školy, gymnázia, učiliště, VOŠ, VŠ

 • Ostravská univerzita (stánek č. 262)

Mladá, moderní a dynamická univerzita, která nabízí prostor pro tvůj růst. Nabízíme studium plné inspirativních osobností, prvotřídního zázemí a motivujícího prostředí. Naším cílem je vaše spokojenost a úspěch – pojďte do toho s námi! www.studujostravskou.cz

Více ZDE    FB @ostravska.univerzita

 • AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o. (stánek č. 201)

AGEL SZŠ a VOŠZ odpovídá nejnovějším trendům. Díky návaznosti na zdravotnická zařízení skupiny AGEL škola realizuje nadstandardní praxi a současně je schopná studentům zajistit pracovní uplatnění po ukončení studia či v jeho průběhu. Našim žákům jsme vytvořili učebny simulující nemocniční pokoje a k dispozici mají zároveň kvalitní zázemí s řadou nových odborných pomůcek ke studiu.
Žáci mohou během studia čerpat prospěchové stipendium nebo stipendia skupiny AGEL.

Je školou, jejimž cílem je podílet se na vysoce kvalitní přípravě nelékařského zdravotnického personálu. Impulsem k založení nové zdravotnické školy byl dlouhodobý nedostatek středního zdravotnického personálu v Česku. Proto se společnost AGEL, která patří k největším poskytovatelům zdravotnické péče v České republice, rozhodla založit vlastní zdravotnickou školu. Ta si během pár let vybudovala své jméno a dnes je velmi žádanou a oblíbenou školou. Vzhledem k zázemí, které je poskytováno skupinou AGEL, jež je dlouhodobým provozovatelem nemocnic, poliklinik, lékáren, laboratoří a dalších společností, rádi poskytneme možnosti zajištění zaměstnání a nadstandartní praxi v rámci skupiny AGEL.

Dny otevřených dveří: 7. 12. 2023 a 11. 1. 2024 vždy od 14:00 do 17:00 hodin.

Partnerská škola Skupiny AGEL

Více ZDE   FB @zdravkaAGEL

 • Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová (stánek č. 202)

Letecké technické lyceum je čtyřletý obor zakončený maturitní zkouškou. Studium je zaměřeno na teoretické a praktické zvládnutí širokého spektra činností a znalostí letectví. Obor je úzce provázán s praxí v reálném leteckém provozu. Vyučující odborných předmětů mají mnohaletou praxi s vysokoškolským vzděláním a jsou experty ve svém oboru. Letecké technické lyceum spolupracuje s univerzitami jako jsou ČVUT v Praze, VUT v Brně či Univerzita Pardubice. Naši absolventi se mohou uplatnit v provozních, technických a ekonomických službách v oblasti civilního letectví, v letecké dopravě nebo ve službách leteckých podniků.

Více ZDE   FB

 • SOŠ dopravy a cestovního ruchu, p.o. Krnov (stánek č. 203)

Baví vás cizí jazyky a cestování? Chtěli byste pracovat s lidmi? Právě vám nabízíme maturitní obory: Management cestovního ruchu a Management v dopravě

Více ZDE   FB  @sosdcrkrnov

 • Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž (stánek č. 204)

Pokud je tvým snem stát se v budoucnu veterinářem, veterinářkou, pracovat v ZOO nebo v jakékoliv jiné profesi, která se stará o zvířata, jsi tu správně. 

Více ZDE   FB @TauferovaSOSveterinarnKromeriz 

 • Střední zahradnická škola, Ostrava (stánek č. 205)

Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace je malá škola v centru Ostravy s přátelskou atmosférou, ve které připravují žáky pro život. Jsme jedinou školou na severní Moravě, kde je vyučován obor 41-44-M/001 Zahradnictví. Dalším studijním oborem je obor Přírodovědné lyceum, který je zaměřen na studium přírodních věd, hlavně biologie. Mimo tyto obory jsou na škole vyučovány rovněž moderní obory vzdělání zakončené učňovskou zkouškou Zahradník a Prodavač květin - Florista.

Více ZDE

 • Úřad práce ČR - Krajská pobočka v Ostravě, Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání, KoP Ostrava (stánek č. 206)

Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Ostravě, KoP Ostrava Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání Přemýšlíte o tom, čím budete? Uvažujete o změně povolání? Chcete rozvíjet svou kariéru nebo nevíte, jakou školu si vybrat? Potřebujete informace o možnostech a podmínkách studia? Jste bezradní a nemůžete se při své volbě rozhodnout? Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání (IPS) poskytuje bezplatně poradenské služby všem, kteří chtějí získat kvalifikaci, zvýšit si ji nebo potřebují poradit při změně povolání. IPS při poskytování svých služeb úzce spolupracuje se základními a středními školami a s ostatními sociálními partnery.

Více ZDE

 • Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, p.o. (stánek č. 207)

Nabízíme optimální prostupnost mezi obory-od učebních přes nástavbu až po maturitní. Žáci mohou dle oboru zdarma získat řidičská oprávnění B, C, T či svářečský průkaz, oprávnění pro práci s motorovou pilou, vysokozdvižný vozík, kombajnérský kurz, lovecký lístek atd.

Dny otevřených dveří: 6.12., 6.1.

Více ZDE   FB @zemedelka.opava 

 • RB SOU autoopravárenské, s.r.o. (stánek č. 208)

Více ZDE

 • 1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium s.r.o. (stánek č. 209)

Naším posláním je vytvořit podnětné prostředí pro zážitkové učení, ve kterém studenti mohou aktivně rozvíjet k dokonalosti své osobnostní a sociální dovednosti, naplňovat osobní potenciál a maximalizovat svůj úspěch v současném světě, protože z nich budou zodpovědní a globálně smýšlející občané. Spojuje to nejlepší z českého vzdělávacího systému s mezinárodním smýšlením a multikulturním přístupem.

Více ZDE   FB @1stinternationalschoolofostrava   IG 1stiso   

 • Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín (stánek č. 210)

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání. 

Více ZDE

 • Střední škola zahradnická a technická Litomyšl (stánek č. 211)

Více ZDE

 • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Ostrava s.r.o. (stánek č. 235)

Více ZDE

 • Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 255)

Ve školním roce 2023/24 u nás můžete studovat v těchto oborech:
Stavebnictví 36-47-M/01 (90 žáků)
Technické lyceum 78-42- M/01 (30 žáků)
Geodézie a katastr nemovitostí 36-46-M/01 (30 žáků)

Dny otevřených dveří: so 11. 11. 2023, čt 7. 12. 2023, so 13. 1. 2024, út 30. 1. 2024

Více ZDE

 • Střední škola podnikatelská Klimkovice s.r.o. (stánek č. 276)

Soukromá střední škola s 30letou tradicí. Nabízíme zaměření Management obchodního podnikání, Informatika a počítačový design a Podnikání v oborech wellness a lázeňství v denní formě vzdělávání. Dále nabízíme dálkové a distanční studium v oborech Podnikání, Ekonomika a podnikání a Obchodní akademie.

Více ZDE

 • SZŠ a VOŠZ Ostrava, p.o. (stánek č. 240)
 • Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 212)

Chcete studovat technický obor? Získat stipendium? Najít perspektivní zaměstnání? SŠSD Ostrava nabízí: studijní obor - Technik CNC dřevoobráběcích strojů; vyučení ve stavebních a dřevozpracujících oborech a nástavbové maturitní studium.

Více ZDE

 • SŠRV Třeboň (stánek č. 213)

Rybářství a vodohospodářství jsou unikátní obory a vyžadují stejně unikátní žáky. Proto se na SŠRV Třeboň zaměřujeme na přírodu, práci s pilou, autoškolu, potápění, lov ryb elektřinou, řízení plavidel, těžkou techniku nebo myslivost. Vše za jakéhokoliv počasí. Nejsme tedy pro každého. Jsme drsňáci. 

Více ZDE

 • Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. (stánek č. 214)

Více ZDE

 • Obchodní akademie Ostrava-Poruba (stánek č. 215)
 • Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o (stánek č. 217)

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o
obory vzdělání: Hotelnictví 65-42-M/01, Obchodní akademie 63-42-M/02

Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.
vzdělávací programy: Gastronomie a hotelnictví, cestovní ruch, Veřejná správa a regionální rozvoj

Více ZDE

 • SZeŠ Lanškroun (stánek č. 218)

Více ZDE

 • VOŠ potravinářská a SPŠ mlékárenská Kroměříž (stánek č. 236)

Škola o výrobě a kontrole potravin – ideální předpoklad Tvé kariery manažera při výrobě potravin, v kontrolních potravinářských, veterinárních a farmaceutických laboratořích, v laboratořích zdravotních ústavů a vodárenských společností. Zvládneš i studium na VŠ. Více na našem webu a při DOD.

Více ZDE

 • AHOL - Střední odborná škola (stánek č. 219)

AHOL SOŠ - škola plná příležitostí. Najdi tu svou! Víme, jak učit a učíme rádi. Nabízíme 4 skupiny oborů: pedagogické, ekonomické, veřejnosprávní, zdravotnické a sociální. Benefity školy: učebnice zdarma, mezinárodní certifikáty hrazené školou, výuka cizích jazyků rodilými mluvčími

Více ZDE

 • Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 254)

Vzdělávání v perspektivních maturitních oborech: ELEKTROTECHNIKA (od 3. roč. zaměř.: Informatika v průmyslu 4.0/Elektroenergetika), INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE (od 3. roč. zaměř.: Programování/Síťové technologie).

Dny otevřených dveří: 8.11. (15-18), 6.12.(15-18), 10.1.(15-18),13.1.(9-12)

Více ZDE

 • Církevní konzervatoř Německého řádu (stánek č. 239)

Jsme školou moderní, na vysoké odborné a umělecké úrovni. Jsme vzdělávací institucí, kde "hudba lidi sbližuje, povznáší ducha a uzdravuje", místo, kde vás naučíme hudbě rozumět. Poskytujeme všeobecné a hudební vzdělání ve formě denního a kombinovaného studia v oborech:
HUDBA 82-44-P/01
-varhany, klavír, cembalo
-dechové a strunné nástroje
-řízení sboru
-trojobor církevní hudba
ZPĚV 82-45-P/01
-klasický
-populární

Více ZDE

 • Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava (stánek č. 224)

VŠB – Technická univerzita Ostrava už více než 170 let propojuje technické, ekonomické, přírodovědné a umělecké obory v moderních studijních programech, reagujících na skutečné problémy současnosti. Pravidelně se umisťujeme na předních příčkách v soutěži ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI. Klademe důraz na propojení studia s praxí. Pro děti a juniory nabízíme volnočasové aktivity v rámci Junior univerzity, kde mají možnost studovat "na zkoušku" jako vysokoškolák.

Více ZDE

 • Střední škola letecká s.r.o. (stánek č. 220)

Více ZDE

 • Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 251)

DOD: 8. 12. 2023 a 12. 1. -13. 1. 2024 Pá 14:00 - 18:00, So 9:00 - 12:00.

IKT - zaměřen na kyber. bezpečnost, programování, počítačové sítě, počítač. grafiku, telekomunikace, elektrotechniku a zabez. techniku.
IT - zaměřen na kyber. bezpečnost, programování, počítačové sítě, operační systémy a hardware. Školní jídelna, domov mládeže, tělocvična, kurty součástí školy.

Projekty: Cisco, academy,Erasmus+, Junior Achievement, Duke od Edinburg.
Kurzy: přípravné k PZ, adaptační a ekologicko-sportovní. Spolupráce s VŠB-TU Ostrava a firmami Tieto, Cetin,Vegacom, aj.

Více ZDE

 • Střední škola uměleckých řemesel, s.r.o. (stánek č. 222)

Jsme soukromá střední umělecká škola. Sídlíme v Ostravě-Zábřehu a vychováváme všestranné designéry. Už déle jak 25 let.
Objevte s námi Grafický design a Multimediální tvorbu - obory, které mají budoucnost! Připravíme vás na kariéru, která vám slušně vydělá a která vás bude dlouhá léta bavit.

Více ZDE

 • Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník (stánek č. 248)

Jsme škola pro řemesla a služby v srdci přírody. Nabízíme maturitní obory (Masér ve zdravotnictví, Mechanizace a služby, Uměleckořemeslné zpracování kovů, Podnikání) a obory s výučním listem v oblasti gastronomie, potravinářství (kuchař-číšník, cukrář, pekař, řezník-uzenář) a farmářství (výrobce kožedělného zboží (sedlář), zemědělec-farmář, včelař, zahradník, opravář zemědělských strojů, lesní mechanizátor, jezdec a chovatel koní, podkovář a zemědělský kovář, umělecký kovář a zámečník, pasíř). Nabízíme žákům přípravu na jejich profesi, které se chtějí věnovat. V gastronomických oborech se jedná o praxi přímo v restauracích, jak v oblasti kuchyně, tak i obsluhy. Nabízíme možnosti získání různých druhů certifikátů nap.: složení zkoušek Základního výcviku jezdce, Barmanský nebo Baristický kurz, absolvování autoškoly. Jsme školou pro život.

Více ZDE

 • Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 250)

Příroda je život, život je chemie, chemie je budoucnost.

Více ZDE

 • Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, přísp. org. (stánek č. 249)

Nabízíme obory : Předškolní a mimoškolní pedagogika, Pedagogické lyceum a Praktická sestra

Dny otevřených dveří : 9.11.2023 a 11.1.2024

Více ZDE

 • Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o. (stánek č. 232)

SMART, MODERN, FRIENDLY. Jsme nestátní gymnázium s rozšířenou výukou cizích jazyků a IT technologií. Škola pro rodiče a žáky, kteří hledají nadstandard, kvalitní  inovativní výuku a individuální přístup. Jsme gymnázium jako žádné jiné.

Více ZDE

 • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace (stánek č. 234)

Obchodní akademie nabízí čtyřleté maturitní studijní obory Obchodní akademie, Obchodní akademie - zahraniční obchod, Ekonomické lyceum a Veřejnosprávní činnost.
Vyšší odborná škola sociální nabízí tříleté studium ve vzdělávacích programech Sociální práce (denní, dálková a kombinovaná forma studia) a Sociální pedagogika (denní a dálková forma studia). Studium je ukončeno absolutoriem a udělením titulu DiS. (diplomovaný specialista v oboru sociální práce a sociální pedagogika).

Více ZDE, VOŠ zde

 • Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o. Opava (stánek č. 230)

S podnikatelkou napříč obory.

Více ZDE

 • AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství (stánek č. 246)

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství nabízí vzdělání v oborech cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie. Preferujeme spojení výuky s praxí, stáže v tuzemských a zahraničních firmách. Podporujeme výuku cizích jazyků. Pořádáme odborné kurzy i soutěže - barmanské, baristické, kuchařské a další.

Přijď se podívat na dny otevřených dveří ve dnech 30. 11. 2023, 13. 1. a 14. 2. 2024.

Více ZDE

 • Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola (stánek č. 245)

Denní studium s maturitou - obor Bezpečnostně právní činnost (právo, kriminalistika, sebeobrana). Škola s více než třicetiletou tradicí připravuje pro práci u policie, celní správy, vězeňské služby a bezpečnostních agentur.

Dny otevřených dveří: 25. 11. 2023 (9 - 12 hod), 15. 01. 2024 (15 - 18 hod). 

Více ZDE

 • Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace (stánek č. 229)

Škola zajišťuje vzdělávání v oborech s maturitní zkouškou Pedagogické lyceum, Sociální činnost a Kosmetické služby a také oboru s výučním listem Kadeřník. Dobrá dopravní obslužnost (vlaková i autobusová), bezbariérový přístup pro imobilní žáky, účast v soutěžích a další.

Více ZDE

 • Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o. (stánek č. 231)

Škola, s níž se neztratíte v davu! O co nám jde? Rozvíjet individualitu studentů. Jak to děláme? Učíme pro život. Jaké obory si můžete vybrat? Design Umění Kov, Socha Design Prostor, 3D Model Design, Multimedia Grafika Design.

Více ZDE

 • Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace (stánek č. 261)

Střední škola nabízející obory z oblasti služeb: 4leté s maturitou (Ekonomika a podnikání, Fotograf, Kosmetické služby, Masér sportovní a rekondiční), 3leté s výučním listem (Aranžér, Kadeřník, Prodavač – všeobecné nebo elektrotechnické zboží), nástavbový obor Podnikání (2letý denní, 3letý dálkový).

Více ZDE

 • Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace (stánek č. 233)

Střední škola v Bohumíně vyučuje žáky v těchto oborech:

Učební obory: Elektrikář, Kadeřník, Kuchař- číšník, Mechanik opravář motorových vozidel, Obráběč kovů, Strojní mechanik – zámečník, nově obor Železničář.
Maturitní obory: Provoz a ekonomika dopravy, Sociální činnost.
Nástavbové obory: Podnikání (denní a dálkové)

Více ZDE

 • Střední průmyslová škola, Ostrava – Vítkovice, příspěvková organizace (stánek č. 257)

Měj budoucnost ve svých rukou! ZENGROVKA, to je škola založená na moderních metodách výuky a praxi podle současných trendů. Přesvědč se sám na našem stánku a navštiv i Dny otevřených dveří – 29. 11. 2023 a 6. 1. 2024. Více informací na našem webu (www.spszengrova.cz) nebo na instagramu (zengrovka).

Více ZDE

 • VOŠ, SOŠ a SOU, Kopřivnice, p. o. (stánek č. 227)

Moderní komplex střední a vyšší školy nabízí perspektivní obory, propojuje technické a ekonomické obory ve studijních programech, které reflektují skutečné potřeby současnosti. Tradice a spolupráce s průmyslem, státní správou i řadou univerzit je příslibem uplatnění našich absolventů. PŘIDEJ SE K NÁM

Více ZDE

 • Střední škola prof. Zdeňka Matějčka (stánek č. 241)

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě – Porubě zajišťuje kvalitní vzdělávání žáků zdravých i žáků se speciálně vzdělávacími potřebami v široké škále oborů středního vzdělání s maturitní zkouškou, středního vzdělání s výučním listem a středního vzdělání. Podrobná nabídka našich oborů vzdělání je k dispozici na webových stránkách školy www.skolspec.cz, o nabídce oborů a o vybavení školy se však nejvíce dovíte přímo u nás ve škole.
Po celou dobu studia škola, nabízí řadu příležitostí k osobnímu rozvoji žáků a možností se zapojit do charitativních aktivit, zúčastnit se řady tematických exkurzí sportovních kurzů a soutěží.

Více ZDE

 •  AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o. (stánek č. 243)

Škola má již 21-letou tradici. Nabízí umělecké vzdělávání na základní, střední a vyšší odborné škole. Maturitní obory: Grafický, Průmyslový, Interiérový a Motion design, Umělecké kovářství a Design užitkových výrobků. Na VOŠ lze studovat obory Multimediální tvorba, Design interiérů a zahrad a Průmyslový a produktový design.
Zároveň má škola významné působení v oblasti dalšího vzdělávání, jako jsou rekvalifikační kurzy: Interiérový designér, Zahradní návrhář, Grafický designér, Keramická tvorba v praxi, Umělecký kovář.

Více ZDE

 • Střední průmyslová škola Hranice (stánek č. 242)

Škola s dlouholetou tradicí, zřízená Olomouckým krajem. Nabízí perspektivní obory - dřevařský, chemický, stavební, strojírenský a požární. Poskytuje maturitu i vyučení, studium je bezplatné.

DOD 24.11. 2023 9:00 - 17:00; 25.11.2023 8:00 - 12:00; 19.1.2024 13:00 - 17:00; 20.1.2024 8:00 - 12:00

Více ZDE

 • SŠHS a VOŠ, Opava (stánek č. 226)
 • Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace (stánek č. 256)

Studuj na úspěšné škole zaměřené na gastronomii a cestovní ruch.
• vychováváme hvězdy
• jdeme s dobou
• soutěžíme
• cestujeme
Nabízíme navíc:
• zahraniční stáže
• odborné kurzy
• rodilý mluvčí ve výuce
• praxe v reálném prostředí
• skvělé učitele – odborníky v oboru
• špičkově vybavené gastrocentrum

Více ZDE

 • Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace (stánek č. 221)

Jsi spíše technicky laděný člověk, baví tě informatika, elektrotechnika nebo jsi spíše tělem i duší strojař? Měla by tvá vysněná škola nabízet obory se zaměřením, které jsou na trhu práce velmi žádané? Zároveň hledáš školu s přátelskou atmosférou, pedagogy, kteří jsou odborníci v tom, co učí, mají zájem o tvé výborné výsledky a jsou ochotni podat pomocnou ruku, pokud o ni projevíš zájem? Rád bys studoval v modernizovaných odborných učebnách a ve vyšším ročníku chceš okusit tu pravou praxi na firmě zvučného jména? Chtěl bys ale také relaxovat a užít si zábavu se svými spolužáky a učiteli na různých školních akcích, výletech, exkurzích a soutěžích?

Všechno, co hledáš, najdeš u nás a odcházet budeš moudřejší, zkušenější a šťastnější.

Více ZDE

 • Střední škola průmyslová, Krnov (stánek č. 237)

STUDUJ NA PRŮMCE V KRNOVĚ
OJEDINĚLÉ UMĚLECKÉ OBORY

Více ZDE

 • Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace (stánek č. 223)

Gymnázium Mikuláše Koperníka patří mezi jedno z nejlépe hodnocených gymnázií Moravskoslezského kraje i České republiky. Svým žákům poskytuje nejen kvalitní vzdělání, ale zejména možnost osobnostního rozvoje napříč všemi obory. Škola dbá na moderní a bezpečné prostředí. 

Více ZDE

 • Střední škola technická a dopravní Ostrava – Vítkovice p.o. (stánek č. 225)

SŠTD je moderní škola s více než sedmdesátiletou tradicí, která nabízí vzdělání ve studijních i učebních oborech zaměřených na automobilovou a drážní dopravu, autoopravárenství, elektrotechniku a na chladírenskou techniku.
Jsme jedna z partnerských škol pro spolupráci se Správou železnic, s. o. a se společnostmi České dráhy, a. s. a ČD Cargo a. s. V rámci odborného výcviku spolupracujeme s více než 75 dalšími významnými sociálními partnery v regionu, z nichž někteří nabízejí i stipendijní programy.

Dny otevřených dveří: 8. – 9. 12. 2023 a 12. – 13. 1. 2024

Více ZDE

 • Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace (stánek č. 259)

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových patří mezi školami s obory vzdělání se sportovní přípravou dlouhodobě mezi ty nejúspěšnější. Je to dáno především kvalitní a systematickou prací kádru vynikajících trenérů. V oboru vzdělání Gymnázium se sportovní přípravou jsou tréninky zakomponovány přímo do rozvrhu hodin žáků. Trénuje se i v dopoledních hodinách. Žáci tedy mohou zdárně studovat i sportovat. V oboru vzdělání Gymnázium umíme rovněž skloubit tréninkový a studijní režim žáků.

Den otevřených dveří 30.1.2024

Více ZDE

 • Univerzita obrany (stánek č. 260)

....více než vysoká škola

Více ZDE

 • PRIGO (stánek č. 275)

Od mateřské školy až po vysokou.

Více ZDE

 • Moravskoslezská obchodní akademie, s. r. o. (stánek č. 277)

Moravskoslezská obchodní akademie je soukromou střední odbornou školou ekonomického zaměření.

Více ZDE

 • Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, p.o. (stánek č. 272)

Více ZDE

Partneři veletrhu
Mediální partneři veletrhu
Mediální podpora veletrhu

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Veronika Břicháčková
+420 727 813 655
veronika.brichackova@cerna-louka.cz