Seznam vystavujících Student

STŘEDNÍ ŠKOLY

 

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o. (stánek č. 201)

AGEL SZŠ a VOŠZ odpovídá nejnovějším trendům. Díky návaznosti na zdravotnická zařízení skupiny AGEL škola realizuje nadstandardní praxi a současně je schopná studentům zajistit pracovní uplatnění po ukončení studia či v jeho průběhu. Našim žákům jsme vytvořili učebny simulující nemocniční pokoje a k dispozici mají zároveň kvalitní zázemí s řadou nových odborných pomůcek ke studiu.
Žáci mohou během studia čerpat prospěchové stipendium nebo stipendia skupiny AGEL.

Je školou, jejimž cílem je podílet se na vysoce kvalitní přípravě nelékařského zdravotnického personálu. Impulsem k založení nové zdravotnické školy byl dlouhodobý nedostatek středního zdravotnického personálu v Česku. Proto se společnost AGEL, která patří k největším poskytovatelům zdravotnické péče v České republice, rozhodla založit vlastní zdravotnickou školu. Ta si během pár let vybudovala své jméno a dnes je velmi žádanou a oblíbenou školou. Vzhledem k zázemí, které je poskytováno skupinou AGEL, jež je dlouhodobým provozovatelem nemocnic, poliklinik, lékáren, laboratoří a dalších společností, rádi poskytneme možnosti zajištění zaměstnání a nadstandartní praxi v rámci skupiny AGEL.

Dny otevřených dveří: 7. 12. 2023 a 11. 1. 2024 vždy od 14:00 do 17:00 hodin.

Partnerská škola Skupiny AGEL

Více ZDE   FB @zdravkaAGEL

 

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová (stánek č. 202)

Letecké technické lyceum je čtyřletý obor zakončený maturitní zkouškou. Studium je zaměřeno na teoretické a praktické zvládnutí širokého spektra činností a znalostí letectví. Obor je úzce provázán s praxí v reálném leteckém provozu. Vyučující odborných předmětů mají mnohaletou praxi s vysokoškolským vzděláním a jsou experty ve svém oboru. Letecké technické lyceum spolupracuje s univerzitami jako jsou ČVUT v Praze, VUT v Brně či Univerzita Pardubice. Naši absolventi se mohou uplatnit v provozních, technických a ekonomických službách v oblasti civilního letectví, v letecké dopravě nebo ve službách leteckých podniků.

Více ZDE   FB

 

SOŠ dopravy a cestovního ruchu, p.o. Krnov (stánek č. 203)

Baví vás cizí jazyky a cestování? Chtěli byste pracovat s lidmi? Právě vám nabízíme maturitní obory: Management cestovního ruchu a Management v dopravě

Více ZDE   FB  @sosdcrkrnov

 

Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž (stánek č. 204)

Pokud je tvým snem stát se v budoucnu veterinářem, veterinářkou, pracovat v ZOO nebo v jakékoliv jiné profesi, která se stará o zvířata, jsi tu správně. 

Více ZDE   FB @TauferovaSOSveterinarnKromeriz 

 

Střední zahradnická škola, Ostrava (stánek č. 205)

Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace je malá škola v centru Ostravy s přátelskou atmosférou, ve které připravují žáky pro život. Jsme jedinou školou na severní Moravě, kde je vyučován obor 41-44-M/001 Zahradnictví. Dalším studijním oborem je obor Přírodovědné lyceum, který je zaměřen na studium přírodních věd, hlavně biologie. Mimo tyto obory jsou na škole vyučovány rovněž moderní obory vzdělání zakončené učňovskou zkouškou Zahradník a Prodavač květin - Florista.

Více ZDE

 

Úřad práce ČR - Krajská pobočka v Ostravě, Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání, KoP Ostrava (stánek č. 206)

Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Ostravě, KoP Ostrava Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání Přemýšlíte o tom, čím budete? Uvažujete o změně povolání? Chcete rozvíjet svou kariéru nebo nevíte, jakou školu si vybrat? Potřebujete informace o možnostech a podmínkách studia? Jste bezradní a nemůžete se při své volbě rozhodnout? Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání (IPS) poskytuje bezplatně poradenské služby všem, kteří chtějí získat kvalifikaci, zvýšit si ji nebo potřebují poradit při změně povolání. IPS při poskytování svých služeb úzce spolupracuje se základními a středními školami a s ostatními sociálními partnery.

Více ZDE

 

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, p.o. (stánek č. 207)

Nabízíme optimální prostupnost mezi obory-od učebních přes nástavbu až po maturitní. Žáci mohou dle oboru zdarma získat řidičská oprávnění B, C, T či svářečský průkaz, oprávnění pro práci s motorovou pilou, vysokozdvižný vozík, kombajnérský kurz, lovecký lístek atd.

Dny otevřených dveří: 6.12., 6.1.

Více ZDE   FB @zemedelka.opava 

 

RB SOU autoopravárenské, s.r.o. (stánek č. 208)

Více ZDE

 

1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium s.r.o. (stánek č. 209)

Naším posláním je vytvořit podnětné prostředí pro zážitkové učení, ve kterém studenti mohou aktivně rozvíjet k dokonalosti své osobnostní a sociální dovednosti, naplňovat osobní potenciál a maximalizovat svůj úspěch v současném světě, protože z nich budou zodpovědní a globálně smýšlející občané. Spojuje to nejlepší z českého vzdělávacího systému s mezinárodním smýšlením a multikulturním přístupem.

Více ZDE   FB @1stinternationalschoolofostrava   IG 1stiso   

 

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín (stánek č. 210)

Více ZDE

 

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl (stánek č. 211)

Více ZDE

Partneři veletrhu
Mediální partneři veletrhu
Mediální podpora veletrhu

Vystavující

Vysoké a vyšší odborné školyStřední a střední odborné školyGymnáziaFirmy

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka veletrhu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing veletrhu

Veronika Břicháčková
+420 727 813 655
veronika.brichackova@cerna-louka.cz