Seznam vystavujících Student

Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace (stánek č. 201)

Naše škola poskytuje všechny středoškolské formy elektro-technického vzdělávání: Denní čtyřleté s maturitou je také v oboru Optik Denní tříleté s výučním listem, který mohou získat i naši maturanti v rámci projektu L+H Nástavbové denní dvouleté nebo dálkové tříleté (pro získání maturitní zkoušky pro absolventy tříletých oborů). Zkoušky v profesních kvalifikacích.

Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace je moderní veřejnou střední školou a elektrotechnickým centrem Moravskoslezského kraje. Poskytuje vzdělání pro žáky vycházející ze základních škol, další vzdělávání pro učitele a odborníky z oblasti elektrotechniky a různé kurzy pro širokou veřejnost.
Nabízí studium pro získání středního vzdělání s výučním listem, nebo středního vzdělání s maturitní zkouškou ve schválených studijních programech: Elektrikář, Elektrikář silnoproud, Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Mechanik elektrotechnik. Velice zajímavý je také čtyřletý obor Optik s maturitní zkouškou, který je vhodný zejména pro dívky se širokou možností uplatnění v různých optických firmách.

Partnerská škola Skupiny ČEZ

Více ZDE

FB @sseostrava 

 

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, p.o. (stánek č. 202)

Široká nabídka oborů s maturitou i s výučním listem: zemědělství, ekologie, strojírenství, zpracování dřeva, stavebnictví. Řidičská a svářečská oprávnění, stipendia, praxe u zaměstnavatelů, zahraniční stáže a kurzy, sportovní akce. Mnoho informací a virtuální prohlídky pracovišť školy na www.tznj.cz

Více ZDE

FB @tznj.cz

 

Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž (stánek č. 203)

Nabízíme: forma studia 4-leté denní s maturitou

-zahraniční praxe: Itálie, Francie, Rakousko
- řidičský průkaz skupiny B- zdarma
-volný čas: kynologie , jezdectví
-podmínky PŘ: na www stránkách do 31.1. 2022
-otevíráme 3 třídy
-ubytujeme všechny zájemce

Více ZDE

FB @TauferovaSOSveterinarnKromeriz 

 

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace (stánek č. 204)

Krajská škola zabezpečující výuku oborů ze všech oblastí polygrafického průmyslu. Tyto
obory jsou realizovány jako čtyřleté denní studium ukončené maturitní zkouškou nebo zkrácené denní studium zakončené výučním listem. Výuka na škole probíhá jak formou teoretické výuky ve školní budově Kudelova 6, tak formou praktických
cvičení nebo odborného výcviku v budově školy na Šmahové 110.

Více ZDE

FB @ssgbrno

 

AVE ART Ostrava, VOŠ, SUŠ a ZUŠ, s.r.o. (stánek č. 205)

Škola zajišťuje základní, středoškolský a další stupeň uměleckého vzdělávání tj. vyšší odbornou školu a rekvalifikační kurzy. Svoji činnost zahájila v roce 2002 pouze jako střední škola se 3 maturitními obory. V současné době působí v Moravskoslezském kraji jako základní škola s výtvarným a hudebním oborem a střední škola se šesti maturitními obory: Grafický design, Průmyslový design, Motion design, Interiérový design, Umělecké kovářství a Design užitkových výrobků. Vyšší odborná škola má akreditovaný obor Multimediální tvorba, Design interiérů a zahrad, Průmyslový a produktový design jehož výuka bude zahájena ve školním roce 2021/2022. V rámci rekvalifikací nabízí obory: Interiérová designér, Grafický designér, Pracovník grafického studia, Zahradní návrhář, Motion design, Keramická tvorba v praxi a Základy uměleckého kovářství.

Více ZDE

 

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší (stánek č. 206)

AGEL SZŠ a VOŠZ odpovídá nejnovějším trendům. Díky návaznosti na zdravotnická zařízení skupiny AGEL škola realizuje nadstandardní praxi a současně je schopná studentům zajistit pracovní uplatnění po ukončení studia či v jeho průběhu. Nabízíme stipendia.

Dny otevřených dveří: 9. 12. 2021 a 13. 1. 2022 vždy od 14.00 do 18.00 hod.

AGEL Střední zdravotnická škola je školou, jejíž cílem je podílet se na vysoce kvalitní přípravě nelékařského zdravotnického personálu. Škola vznikla na základě stálého a prohlubujícího se nedostatku zdravotnického personálu v České republice. Má za cíl se podílet na výchově budoucího personálu s dopadem na jeho stabilizaci. Vzhledem k zázemí, které je poskytováno skupinou AGEL, jež je dlouhodobým provozovatelem nemocnic, poliklinik, lékáren, laboratoří a dalších společností, rádi poskytneme možnosti zajištění zaměstnání v rámci skupiny AGEL.

Partnerská škola Skupiny AGEL

Více ZDE

FB @zdravkaAGEL

 

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace (stánek č. 207)

Střední škola v Bohumíně vyučuje žáky v těchto oborech:

Učební obory: Elektrikář, Kadeřník, Kuchař- číšník, Mechanik opravář motorových vozidel, Obráběč kovů, Strojní
mechanik – zámečník, nově obor Železničář

Maturitní obory: Provoz a ekonomika dopravy, Sociální činnost

Nástavbové obory: Podnikání (denní a dálkové)

Více ZDE

FB @sosboh 

 

Partneři veletrhu
Mediální partneři veletrhu

Vystavující

Vysoké a vyšší odborné školyStřední a střední odborné školyGymnáziaFirmy

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Ředitel festivalu

 

Manažerka festivalu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing festivalu

Jana Jílková
+420 606 035 557
jana.jilkova@cerna-louka.cz